POZÁRUČNÍ SERVIS

Audi, BMW, Mercedes Benz a Toyota, Mazda, Honda

Provádíme pozáruční servis a pravidelné servisní prohlídky automobilů se specializací na německé vozy značek Audi, BMW, Mercedes Benz a vozy japonských výrobců Toyota, Mazda, Honda. Pravidelná prohlídka dokáže včas odhalit veškeré nedostatky a předejít tak závadám na vozidle. Měla by se provádět ideálně jednou za rok.

Rozvody motorů | Mořina
Během prohlídky se kontroluje např. stav podvozkových komponentů, brzdový systém,stav motoru a pohonného ustrojí, a v neposlední řadě funkčnost elektrických a elektronických komponentů. Součástí prohlídky je diagnostika všech řídících jednotek automobilu. Pravidelná prohlídka zahrnuje i kontrolu klimatizace.

Při servisních prohlídkách postupujeme dle servisního plánu výrobce vozidla, kromě výměny olejových náplní. Kde motorový olej doporučujeme měnit maximálně po 15000 km nebo jednou za rok. V případě automatických převodovek,rozvodovek,diferenciálů a hydraulických systémů,kde výrobce vozu často mylně uvádí náplň jako doživotí,se řídíme dle servisní dokumentace výrobce (např. ZF, AISIN, Haldex) jednotlivých komponent .

AUTOSERVIS

Audi, BMW, Mercedes Benz a  Toyota, Mazda, Honda